calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
549 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
549 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9498.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 900 zł
80.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
749 900 zł
80.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9266.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
480 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9716.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 000 zł
62.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
aktualne
438 000 zł
62.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7005.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
83.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
485 000 zł
83.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5782.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
261 050 zł
22.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
261 050 zł
22.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
480 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10909.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Głębokie
aktualne
550 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Głębokie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7534.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 410 000 zł
74.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 410 000 zł
74.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18951.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
675 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 21093.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 000 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
2 000 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 12p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 29850.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
608 730 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
608 730 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty