calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
412 665 zł
25.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
412 665 zł
25.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 16500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
48.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
400 000 zł
48.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8179.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
47.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
550 000 zł
47.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11677.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 900 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
569 900 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11997.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
30.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
aktualne
389 000 zł
30.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12838.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
53.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
480 000 zł
53.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8958.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 700 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
1 700 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22972.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
765 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
765 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9444.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
789 000 zł
67.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
aktualne
789 000 zł
67.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11720.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
550 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7236.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 000 zł
97.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
795 000 zł
97.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8148.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
aktualne
479 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8870.37 zł
Szczegóły oferty