calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
699 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
699 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9985.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10980 zł
Szczegóły oferty
aktualne
524 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
524 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12476.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
44.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
aktualne
299 000 zł
44.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6702.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
450 000 zł
47.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9433.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
123.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
849 000 zł
123.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6891.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
880 000 zł
150 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
880 000 zł
150 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5866.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
46.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
570 000 zł
46.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12313.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
320 000 zł
21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15238.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowo
aktualne
670 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10260.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 050 000 zł
80.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
1 050 000 zł
80.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13075.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 999 zł
38.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
389 999 zł
38.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10153.58 zł
Szczegóły oferty