calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
402 380 zł
31.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
402 380 zł
31.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12729.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
84.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
679 000 zł
84.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8026 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
45.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
429 000 zł
45.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9370.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
72.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
715 000 zł
72.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9896.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
890 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
890 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9569.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
355 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9726.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
699 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6354.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
516 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
516 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
875 000 zł
85.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
875 000 zł
85.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10192.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
47.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
aktualne
610 000 zł
47.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12804.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
63.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
470 000 zł
63.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7376.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
76.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
549 000 zł
76.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7176.47 zł
Szczegóły oferty