calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
499 000 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
499 000 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11816.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
46.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
499 000 zł
46.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10819.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
297 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
297 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
287 100 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
287 100 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
288 200 zł
26.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
288 200 zł
26.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 100 zł
27.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
298 100 zł
27.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
30.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
349 000 zł
30.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11368.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
449 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8642.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
276 650 zł
25.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
276 650 zł
25.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 660 zł
25.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
275 660 zł
25.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 500 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
379 500 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
452 200 zł
36.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
452 200 zł
36.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12447.01 zł
Szczegóły oferty