calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
623 000 zł
70.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
623 000 zł
70.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8894.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
57.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
439 000 zł
57.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7653.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
42.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
299 000 zł
42.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6969.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 000 056 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
aktualne
1 000 056 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11364.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
57.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
395 000 zł
57.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6876.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
370 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7724.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
98.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
769 000 zł
98.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7784.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
30.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
379 000 zł
30.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12508.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
33.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
365 000 zł
33.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10974.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
37.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
529 000 zł
37.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14002.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
457 000 zł
36.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
457 000 zł
36.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12401.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
799 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7990 zł
Szczegóły oferty