calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
879 000 zł
81.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Mierzyn
aktualne
879 000 zł
81.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Mierzyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10758.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 315 219 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 315 219 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19341.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
aktualne
560 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8888.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
520 000 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12440.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
485 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9326.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
47.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zakole
aktualne
469 000 zł
47.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zakole
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9842.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 379 000 zł
113.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
1 379 000 zł
113.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12149.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
45.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
aktualne
459 000 zł
45.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9986.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
558 500 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
aktualne
558 500 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11351.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
730 000 zł
73.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
730 000 zł
73.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9905.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
439 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7839.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 000 000 zł
261 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
3 000 000 zł
261 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 11494.25 zł
Szczegóły oferty