calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
279 000 zł
30.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Podjuchy
aktualne
279 000 zł
30.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Podjuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9046.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
565 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
50.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
489 000 zł
50.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9708.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
999 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7684.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
45.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
615 000 zł
45.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13654.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
98.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
790 000 zł
98.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8020.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
575 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10034.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
540 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15004.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
aktualne
549 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8578.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
216 000 zł
14.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
216 000 zł
14.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15168.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
142.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
799 000 zł
142.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5607.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
37.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Podjuchy
aktualne
339 000 zł
37.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Podjuchy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9052.07 zł
Szczegóły oferty