calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
569 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
aktualne
569 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8960.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 000 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
aktualne
635 000 zł
48.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13012.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 999 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
649 999 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12745.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
68.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
390 000 zł
68.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5657.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 150 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15540.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
935 000 zł
72.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
935 000 zł
72.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12957.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
800 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
530 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7625.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
25.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
259 000 zł
25.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10007.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
319 000 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5419.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
300 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2727.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
94.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
620 000 zł
94.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6595.04 zł
Szczegóły oferty