calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 334 ofert
aktualne
264 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
aktualne
264 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
aktualne
489 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11642.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
720 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11900.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 000 zł
69.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
635 000 zł
69.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9081.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
94.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
850 000 zł
94.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 9015.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 750 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 750 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro powyżej 20p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 27777.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Książąt pomorskich
aktualne
549 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Książąt pomorskich
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8407.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
49.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
519 000 zł
49.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10561.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
348 900 zł
39.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
348 900 zł
39.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8934.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
52.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
aktualne
499 000 zł
52.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9521.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 988 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
549 988 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8461.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
350 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7478.63 zł
Szczegóły oferty