calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 334 ofert
aktualne
799 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
799 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9987.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 050 000 zł
140.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 050 000 zł
140.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7494.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
50.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
415 000 zł
50.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8281.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 470 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
635 470 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
76.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
650 000 zł
76.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8463.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
720 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
60.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
799 000 zł
60.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13173.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 900 zł
62.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
659 900 zł
62.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10560.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
64.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
625 000 zł
64.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9694.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
aktualne
469 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10732.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
36.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stołczyn
aktualne
439 000 zł
36.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stołczyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11968.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
469 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9493.93 zł
Szczegóły oferty