calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
569 000 zł
36.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
569 000 zł
36.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15440.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
622 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
aktualne
622 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zdroje
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11735.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
720 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
647 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
647 000 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7987.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
aktualne
209 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6059.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
390 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8883.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
30.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
365 000 zł
30.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12026.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
80.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
499 000 zł
80.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6202.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
78.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
499 000 zł
78.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6327.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
44.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
aktualne
540 000 zł
44.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12013.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
25.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
299 000 zł
25.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11634.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 900 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
aktualne
469 900 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Świerczewo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10752.86 zł
Szczegóły oferty