calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
320 000 zł
33.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kijewo
aktualne
320 000 zł
33.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kijewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9656 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
739 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13196.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
439 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8940.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
67.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
549 000 zł
67.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8098.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
71.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
aktualne
779 000 zł
71.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10916.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 199 999 zł
74.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
1 199 999 zł
74.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16187.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
32.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
365 000 zł
32.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11248.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
979 000 zł
89.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
979 000 zł
89.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10990.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
399 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6234.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
60.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
915 000 zł
60.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15151.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
380 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
290 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6904.76 zł
Szczegóły oferty