calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 334 ofert
aktualne
290 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
290 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6904.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 900 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
aktualne
499 900 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9343.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
649 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7211.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
aktualne
485 000 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4181.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
8.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
129 000 zł
8.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15105.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
34.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
aktualne
339 000 zł
34.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9803.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Piastowskie
aktualne
650 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Piastowskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9672.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
aktualne
439 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Kaliny
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7035.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 834 500 zł
94.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
1 834 500 zł
94.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 19392.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 464 zł
48.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
639 464 zł
48.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
499 000 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14216.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
644 955 zł
67.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
644 955 zł
67.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty