calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 334 ofert
aktualne
644 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
644 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 300 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
599 300 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
74.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
609 000 zł
74.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8184.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
839 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
839 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9426.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
638 150 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
aktualne
638 150 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12996.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
99.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
599 000 zł
99.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6027.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
659 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12771.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
475 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8050.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
67.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
659 000 zł
67.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9729.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
735 000 zł
69.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
735 000 zł
69.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10548.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
518 000 zł
47.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
518 000 zł
47.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10979.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
815 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
815 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10866.67 zł
Szczegóły oferty