calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
815 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
815 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10866.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
499 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10617.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
589 000 zł
24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 24541.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
35.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
410 000 zł
35.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11503.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
585 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9435.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
93.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
790 000 zł
93.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8438.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
aktualne
675 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Prawobrzeże
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8437.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 916 zł
50.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
729 916 zł
50.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14575 zł
Szczegóły oferty
aktualne
809 383 zł
57.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
809 383 zł
57.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14025 zł
Szczegóły oferty
aktualne
628 650 zł
45.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
628 650 zł
45.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
54.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
439 000 zł
54.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8072.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
29.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
335 000 zł
29.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11523.91 zł
Szczegóły oferty