calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
579 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
579 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9650 zł
Szczegóły oferty
aktualne
641 142 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
641 142 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16740 zł
Szczegóły oferty
aktualne
453 773 zł
26.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
453 773 zł
26.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17280 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 820 zł
52.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
729 820 zł
52.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
953 150 zł
69.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
953 150 zł
69.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
523 652 zł
31.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
523 652 zł
31.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 16400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 900 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Arkońskie
aktualne
499 900 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Arkońskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8011.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
599 000 zł
54.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10930.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
aktualne
739 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8494.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
710 000 zł
71.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
710 000 zł
71.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9894.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
351 330 zł
33.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
351 330 zł
33.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
46.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
315 000 zł
46.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6777.11 zł
Szczegóły oferty