calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
445 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
445 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8396.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
920 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
920 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 500 000 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
1 500 000 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13043.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
43.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
490 000 zł
43.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11368.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
aktualne
1 200 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
770 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
770 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
399 000 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11367.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
480 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8135.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
920 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
aktualne
920 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
709 000 zł
81.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
aktualne
709 000 zł
81.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pomorzany
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8667.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
480 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8135.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 500 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
aktualne
2 500 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Zawadzkiego
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 45.45 zł
Szczegóły oferty