calendar
Wyszukiwarka
Legnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znaleziono 61 ofert
aktualne
475 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
475 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6506.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8056.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
131.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
649 000 zł
131.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4921.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
50.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
349 000 zł
50.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6857.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
357 000 zł
51.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Asnyka
aktualne
357 000 zł
51.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Asnyka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6909.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
329 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7136.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
220 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5774.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
390 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8369.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
390 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8369.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
167 000 zł
19.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Bielany
aktualne
167 000 zł
19.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Bielany
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8434.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8056.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
49.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
aktualne
545 000 zł
49.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10976.84 zł
Szczegóły oferty