calendar
Wyszukiwarka
Legnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znaleziono 61 ofert
aktualne
925 000 zł
118 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
925 000 zł
118 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7838.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Piątnica
aktualne
299 000 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Piątnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5186.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
58.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
399 000 zł
58.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6854.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
429 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5047.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 000 zł
55.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
aktualne
417 000 zł
55.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7485.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
990 000 zł
128 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7734.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
347 000 zł
55.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Fabryczna
aktualne
347 000 zł
55.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Fabryczna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6241.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
aktualne
349 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6966.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Piekary
aktualne
339 000 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Piekary
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5128.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
299 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6600.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
aktualne
229 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5668.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
357 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
aktualne
357 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6562.5 zł
Szczegóły oferty