Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Legnica
Znaleziono 61 ofert

389 000 zł
78.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4961.73 zł
Szczegóły oferty

513 438 zł
61.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty

266 133 zł
30.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8700 zł
Szczegóły oferty

1 000 000 zł
83.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 11999.04 zł
Szczegóły oferty

660 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty

484 000 zł
40.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11995.04 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
67.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Bielany
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5886.69 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
80.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6214.2 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
55.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Kopernika
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5885.51 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
49.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7079.11 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
67.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3466.08 zł
Szczegóły oferty

49 000 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1192.21 zł
Szczegóły oferty