calendar
Wyszukiwarka
Legnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znaleziono 61 ofert
aktualne
629 000 zł
71.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
aktualne
629 000 zł
71.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Tarninów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8821.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
267 760 zł
33.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
267 760 zł
33.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
160 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
379 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6743.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
359 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5382.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
132.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
629 000 zł
132.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4750.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
175 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3684.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
21.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Fabryczna
aktualne
150 000 zł
21.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Fabryczna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7009.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
68.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
459 000 zł
68.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6695.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
64.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
aktualne
339 000 zł
64.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, os. Zosinek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5292.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
aktualne
555 000 zł
68.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica, Centrum
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8056.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
aktualne
469 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legnica
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7328.12 zł
Szczegóły oferty