calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
255 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
255 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
359 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8049.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
335 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7097.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
62.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
469 000 zł
62.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7526.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
43.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
475 000 zł
43.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11008.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
365 000 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5488.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
78.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
380 000 zł
78.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4864.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
329 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6302.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
39.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
369 000 zł
39.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9365.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
359 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8049.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
83.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
665 000 zł
83.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7983.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
40.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
400 000 zł
40.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9985.02 zł
Szczegóły oferty