calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
329 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
329 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6839.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
514 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
514 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9448.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
310 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6485.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
340 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6627.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
42.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
295 000 zł
42.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6972.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
330 000 zł
40.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8168.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
455 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7076.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
339 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5824.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
42.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
225 000 zł
42.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5306.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
68.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
370 000 zł
68.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5408.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
32.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
355 000 zł
32.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10950.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
375 000 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5506.61 zł
Szczegóły oferty