Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Lubin
Znaleziono 136 ofert

619 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11462.96 zł
Szczegóły oferty

369 000 zł
47.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Wyżykowskiego
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7809.52 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6422.22 zł
Szczegóły oferty

509 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7842.84 zł
Szczegóły oferty

369 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6473.68 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
Piętro 8p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8104.17 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6534.65 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
72.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7393.69 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
53.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6493.51 zł
Szczegóły oferty

369 000 zł
53.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6871.51 zł
Szczegóły oferty

415 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6316.59 zł
Szczegóły oferty

398 000 zł
45.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8747.25 zł
Szczegóły oferty