calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
729 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
729 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9720 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
43.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
270 000 zł
43.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6231.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
63.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
619 000 zł
63.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9757.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
359 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7804.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
79.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
380 000 zł
79.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4761.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
349 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7586.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
42.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
355 000 zł
42.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8426.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8021.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
52.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
355 000 zł
52.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6813.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
53.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
395 000 zł
53.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7328.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
264 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7542.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
42.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
365 000 zł
42.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8663.66 zł
Szczegóły oferty