calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
369 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
369 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7687.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
84.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
950 000 zł
84.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11246.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
32.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
209 000 zł
32.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6450.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
329 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7966.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
309 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6130.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
339 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6608.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
52.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
350 000 zł
52.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6712.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
504 216 zł
53.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
504 216 zł
53.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
696 072 zł
75.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
696 072 zł
75.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
529 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5877.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 000 zł
74.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
729 000 zł
74.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9779.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
396 136 zł
44.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
396 136 zł
44.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty