calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
399 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
399 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7388.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
44.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
310 000 zł
44.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6997.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
33.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
aktualne
339 000 zł
33.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10089.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
349 000 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6427.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
279 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6186.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
865 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
865 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7863.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
379 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6083.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
73.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
aktualne
675 000 zł
73.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9146.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
37.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
230 000 zł
37.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6182.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
418 723 zł
46.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
418 723 zł
46.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8998.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
72.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
479 000 zł
72.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6606.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
379 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5931.14 zł
Szczegóły oferty