calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
619 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
aktualne
619 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11462.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
47.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Wyżykowskiego
aktualne
369 000 zł
47.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Wyżykowskiego
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7809.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
289 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6422.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
509 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7842.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
369 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6473.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
389 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8104.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
330 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6534.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
72.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
539 000 zł
72.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7393.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
53.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
350 000 zł
53.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6493.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
53.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
369 000 zł
53.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6871.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
415 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6316.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
45.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
398 000 zł
45.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8747.25 zł
Szczegóły oferty