calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
242 000 zł
40.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
242 000 zł
40.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5909.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
63.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
440 000 zł
63.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6962.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6229.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
42.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
295 000 zł
42.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6972.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
680 000 zł
121.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
680 000 zł
121.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5590.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
399 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6263.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
487 000 zł
60.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
487 000 zł
60.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8008.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
50.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
399 000 zł
50.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7915.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
342 855 zł
36.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
342 855 zł
36.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
373 445 zł
39.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
373 445 zł
39.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
73.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
659 000 zł
73.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8958.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
76.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
649 000 zł
76.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8469.27 zł
Szczegóły oferty