calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
418 723 zł
46.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
418 723 zł
46.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8998.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
849 000 zł
105 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8085.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
56.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
349 000 zł
56.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6195.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
469 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7215.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
269 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5847.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
61.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
329 000 zł
61.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5314.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
66.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Wyżykowskiego
aktualne
419 000 zł
66.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Wyżykowskiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6295.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
45.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
269 000 zł
45.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5878.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
399 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 4p
  • Cena za m2 6435.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
aktualne
240 000 zł
36.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Świerczewskiego
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6539.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
639 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
54.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
410 000 zł
54.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7578.56 zł
Szczegóły oferty