calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
339 000 zł
76.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
339 000 zł
76.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4420.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
63.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
539 000 zł
63.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8533.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
514 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
514 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9518.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
61.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
409 000 zł
61.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6599.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
469 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7409.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 000 zł
50.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
588 000 zł
50.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11634.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
405 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8019.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 900 zł
34.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
299 900 zł
34.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8617.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
35.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
189 000 zł
35.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5298.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
aktualne
435 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Polne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7525.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
249 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10040.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
225 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4411.76 zł
Szczegóły oferty