calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
425 000 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
425 000 zł
59.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7107.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
37.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
219 000 zł
37.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5887.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
325 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6784.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
55.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
455 000 zł
55.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8210.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
800 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
800 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9975.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
42.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
349 000 zł
42.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8205.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
44.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
285 000 zł
44.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6400.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
465 000 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7475.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
72.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
539 000 zł
72.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7402.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
399 000 zł
68.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5859.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
354 000 zł
65.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
354 000 zł
65.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5395.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
234 000 zł
37.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
234 000 zł
37.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6161.14 zł
Szczegóły oferty