calendar
Wyszukiwarka
Lubin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lubin

Znaleziono 136 ofert
aktualne
551 660 zł
52.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
aktualne
551 660 zł
52.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Stary Lubin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10499.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 131 zł
58.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
530 131 zł
58.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 231 zł
58.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
529 231 zł
58.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 137 zł
33.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
aktualne
298 137 zł
33.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Małomice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
339 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7136.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
54.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
aktualne
375 000 zł
54.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6903.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
259 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5232.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
aktualne
499 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Zalesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9881.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
aktualne
285 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Przylesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8382.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
aktualne
245 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6805.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
50.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
aktualne
585 000 zł
50.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Ustronie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11504.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
aktualne
239 000 zł
35.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lubin, Staszica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6789.77 zł
Szczegóły oferty