calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
325 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
325 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3282.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
74.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
74.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5324.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
48.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
249 000 zł
48.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5141.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
140 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
140 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3684.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
299 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4271.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
350 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
145 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
475 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
210 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3818.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
299 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5727.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
459 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7308.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
219 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4562.5 zł
Szczegóły oferty