Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 518 ofert

299 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5641.51 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

169 900 zł
18.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 10p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 9213.67 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4838.24 zł
Szczegóły oferty

381 000 zł
88.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4313.86 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6862.5 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5871.47 zł
Szczegóły oferty

209 000 zł
31.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 11p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6634.92 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3697.67 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6896.55 zł
Szczegóły oferty

179 000 zł
36.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4937.93 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5700 zł
Szczegóły oferty