calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 516 ofert
aktualne
219 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
219 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6083.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
179 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4904.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 900 zł
51.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
349 900 zł
51.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6847.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
57.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
215 000 zł
57.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3758.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
390 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4482.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
249 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5737.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 900 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Poniatów
aktualne
499 900 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Poniatów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7450.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
265 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
155 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
155 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4305.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
45.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
285 000 zł
45.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6324.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
aktualne
259 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6317.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
77.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
259 000 zł
77.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3333.33 zł
Szczegóły oferty