Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 516 ofert

169 000 zł
76.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2209.73 zł
Szczegóły oferty

175 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

249 900 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5811.63 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4979.08 zł
Szczegóły oferty

179 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3977.78 zł
Szczegóły oferty

355 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6933.59 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 10p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5662.65 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
102 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3127.45 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
89.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3580.25 zł
Szczegóły oferty

380 000 zł
89.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4255.8 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
53.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5381.75 zł
Szczegóły oferty

300 000 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5047.11 zł
Szczegóły oferty