Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 517 ofert

300 000 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5047.11 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
47.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5233.41 zł
Szczegóły oferty

168 000 zł
50.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3298 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
52.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5506.86 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3981.82 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4336.96 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
73.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2165.33 zł
Szczegóły oferty

199 900 zł
28.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 7p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7014.04 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
68.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4508.44 zł
Szczegóły oferty

229 900 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6966.67 zł
Szczegóły oferty

269 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4075.76 zł
Szczegóły oferty

219 900 zł
67.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3257.3 zł
Szczegóły oferty