calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
119 900 zł
39.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
119 900 zł
39.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3051.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
125 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
125 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5230.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
289 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4128.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
399 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4195.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
40.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
299 000 zł
40.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7382.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
140 000 zł
43.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
140 000 zł
43.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3193.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
59.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
210 000 zł
59.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3525.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 900 zł
48.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
169 900 zł
48.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3483.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
66.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
250 000 zł
66.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3756.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
136.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
369 000 zł
136.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2701.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
125 900 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
125 900 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3487.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
329 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4328.95 zł
Szczegóły oferty