Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 518 ofert

399 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4987.5 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4268.29 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
53.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5827.07 zł
Szczegóły oferty

465 000 zł
56.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8188.06 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5238.1 zł
Szczegóły oferty

205 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 2847.22 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4693.88 zł
Szczegóły oferty

205 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4880.95 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
67.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3999.41 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6470.59 zł
Szczegóły oferty

175 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2243.59 zł
Szczegóły oferty