calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
349 999 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
349 999 zł
81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4320.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
309 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6242.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
455 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5687.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
225 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3571.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
189 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
189 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 900 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
139 900 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2256.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 900 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
149 900 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2775.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3313.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
60.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
139 000 zł
60.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2290.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
229 000 zł
116 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 1974.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
151 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
151 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3595.24 zł
Szczegóły oferty