calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
219 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
219 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2959.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
115 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2385.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
165 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2578.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
120 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
118 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
118 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3371.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
61 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
61 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1487.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
120 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Centrum
aktualne
230 000 zł
94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2446.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
60 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
60 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1578.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
163 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
163 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2963.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
135 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
130 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
130 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 1666.67 zł
Szczegóły oferty