calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
210 000 zł
39.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
210 000 zł
39.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5279.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
41.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
229 000 zł
41.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5504.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
56.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
525 000 zł
56.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9344.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
420 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6552.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
269 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5663.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
259 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8093.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
360 000 zł
60.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5990.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
179 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5593.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
165 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
450 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6923.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
350 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9210.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
325 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8165.83 zł
Szczegóły oferty