calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
240 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
240 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5581.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 000 zł
66.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
304 000 zł
66.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4592.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
26.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
150 000 zł
26.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5617.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
60.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
360 000 zł
60.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5967.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
188 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
188 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5696.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
319 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6577.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Włocławek Wschód
aktualne
400 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Włocławek Wschód
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7017.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
309 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7923.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
39.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
169 000 zł
39.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4293.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
189 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2971.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
269 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4890.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
259 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5755.56 zł
Szczegóły oferty