calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
220 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
220 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4313.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 700 zł
35.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
189 700 zł
35.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5406.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
399 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6650 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
85.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
220 000 zł
85.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2584.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
109.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
240 000 zł
109.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2194.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
25.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
99 000 zł
25.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3945.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
71.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
525 000 zł
71.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7337.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
249 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4446.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
195 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4756.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
269 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3164.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
259 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6317.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
339 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7062.5 zł
Szczegóły oferty