calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 419 ofert
aktualne
309 000 zł
54.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
309 000 zł
54.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5714.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
37.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
285 000 zł
37.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7640.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
215 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5810.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
109 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
109 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3516.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
188 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
188 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5820.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
198 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
198 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4304.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
310 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5192.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
409 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6492.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
200 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6060.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
48.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
239 000 zł
48.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4928.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
220 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5116.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
220 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4313.73 zł
Szczegóły oferty