calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 419 ofert
aktualne
339 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
339 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7062.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
238 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
238 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6102.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
320 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
43.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
329 000 zł
43.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7501.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
90.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
550 000 zł
90.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6059.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
249 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5081.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
40.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
189 000 zł
40.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4651.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
32.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
159 000 zł
32.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4911.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
183 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
183 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5154.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
195 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5186.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
365 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6702.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
aktualne
330 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Kazimierza Wielkiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5689.66 zł
Szczegóły oferty