calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
235 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
235 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4845.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
56.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Włocławek Wschód
aktualne
369 000 zł
56.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Włocławek Wschód
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6539.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
69.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
539 000 zł
69.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7711.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
277 000 zł
40.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
277 000 zł
40.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6909.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
255 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6763.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
304 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
399 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
259 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6870.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
45.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
aktualne
290 000 zł
45.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6348.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
279 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5481.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
aktualne
255 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Zazamcze
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6710.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
74.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
499 000 zł
74.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6725.07 zł
Szczegóły oferty