calendar
Wyszukiwarka
Włocławek
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Włocławek

Znaleziono 420 ofert
aktualne
369 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
369 000 zł
54.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6775.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
40.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
220 000 zł
40.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5381.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
179 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4837.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
28.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
169 000 zł
28.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5950.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
37.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
169 000 zł
37.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4489.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6764.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
56.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
359 000 zł
56.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6320.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
66.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
aktualne
335 000 zł
66.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5030.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
449 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9163.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
aktualne
560 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Michelin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6363.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
32.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
aktualne
310 000 zł
32.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9509.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
42.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
aktualne
399 000 zł
42.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Włocławek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9477.43 zł
Szczegóły oferty